ShowBizzz

‘Po më kryqëzojnë në rrjet’, Nita nxjerr të vërtetën e raportit me Shpatin

Nita Latifi ka folur për herë të parë për raportin me Shpat Kërleshin pasi pak ditë më parë u fotografuan së bashku.

Në rrjet kanë qarkulluar fjalë se dyshja janë të lidhur, por e ftuar në “S’e luan topi”, Nita ka treguar se ajo dhe Shpati janë vetëm miq.

“Shpanin e kam mik të mirë. Kemi raport të mirë shoqëror. Jam duke u kryëqzuar në media që jemi kapur mat. E vërteta është se jemi miq”, ka thënë Nita.

TS Poll - Loading poll ...

'Po më kryqëzojnë në rrjet', Nita nxjerr të