Prezantuesja e njohur në gjendje të keqe shëndetësore

Modelja dhe prezantuesja Wanda Nara është shtruar në një spital në Buenos Aires për diçka ‘serioze’, e tashmë në mediat e huaja po thuhet se partnerja e Mauro Icardit është me leuçemi.

Të mërkurën mbrëma, Wanda u dërgua në një qendër mjekësore pasi ndjeu një dhimbje të fortë në stomak. Pas kësaj, mjekët vendosën se gjëja më e mirë për të bërë ishte pranimi i saj në mënyrë që ajo t’i nënshtrohej të gjitha analizave të nevojshme.

Sot mediat raportuan se Wanda Nara ishte transferuar në Sanatorio de Los Arcos, në Buenos Aires. Pas kësaj, ajo është kontrolluar nga stafi mjekësor për të gjetur dhe diagnostikuar sëmundjen për të cilën kanë krijuar shqetësime për të. Lanata pohon gjithashtu se, që kur mori vesh lajmin e tmerrshëm për diagnozën e supozuar të leuçemisë së Narës, partneri i saj Mauro Icardi kërkoi ta dërgojë atë në Itali për trajtim.Related Articles

Back to top button