ShowBizzz

Princesha britanike Eugene bëhet nënë për herë të dytë, zbulon emrin e djalit

Princesha e Britanisë Eugene është bërë nënë për herë të dytë. Vajza e vogël e Princit Andrew ka sjellë në jetë një djalë, të cilin e ka quajtur Ernest George Ronnie Brooksbank.

Lajmin e ëmbël e ka publikuar vetë ajo, përmes një postimi në Instagram. Princesha ka zbuluar se ka lindur më 30 maj dhe se djali peshonte 3.22 kilogramë.

Ai u emërua pas stërgjyshit të tij George, gjyshit tim George dhe gjyshit tim Ronald. August tashmë i pëlqen të jetë një vëlla i madh”, ka shkruar Princesha Eugene./abcnews.al

TS Poll - Loading poll ...

View this post on Instagram

A post shared by Princess Eugenie (@princesseugenie)