Puthje e përqafime në fushë, Victoria Beckham i gëzohet bashkë me Davidin fitores së trofeut të Inter Miamit

David dhe Victoria Beckham nxituan në fushë në ‘GEODIS Park’ në Nashville, të shtunën mbrëma.

Çifti i martuar dhe dy fëmijët e tyre më të vegjël, djali Cruz, 18 vjeç dhe vajza Harper, 12 vjeçe, festuan fitoren e Inter Miami në Kupën e Ligës, shkruan DailyMail.

Bashkëpronari i klubit të futbollit, David, 48 vjeç, dukej dukshëm emocional ndërsa ai dhe gruaja e tij, Victoria, 49 vjeç, morën një moment për të shijuar festimet në fushë përpara një turme shumë të mbushur, pas ndeshjes.

Çifti i dhuruan njëri-tjetrit një përqafim emocional, ndërsa Victoria gjithashtu e përqafoi butësisht kokën e burrit të saj në duart e saj, ndërsa me dashuri mbështeti faqen e saj tek ai.

Inter Miami fitoi trofeun e tyre të parë në histori me një fitore 10-9 në penallti, pasi përfundoi në barazim 1-1 me Nashville pas 90 minutash ndeshje.

Çiftit të famshëm iu bashkuan gjithashtu në finale dy nga katër fëmijët e tyre më të vegjël, djali Cruz, 18 vjeç dhe vajza Harper, 12 vjeçe.

Duke postuar në Instagram pas fitores historike, Victoria publikoi disa fotografi të anëtarëve të familjes së bashku në lojë.Related Articles

Back to top button