ShowBizzz

Rama pyet Luizin: Martesën me Kiarën e kishe reale apo spektakël?

Në podcast-in e kryeministrit Rama, që u mbajt sot të ftuar ishin Luiz Ejlli dhe kryetari i ri i bashkisë së Shkodrës, Benet Beci.

“Një gjë dua të di unë, kjo martesa sa dole nga aty është reale apo vazhdim i spektaklit, po pyes se thashë larg qoftë se këtë e ka organizuar Lali (Erion Veliaj) se do patjetër të martonte Luizin, uroj të trashëgohesh dhe të kesh një martesë sa më të lumtur”, i tha Rama.

“Unë nuk e di si i ke punët me Lalin, por është reale, më erdhi keq që nuk ishe”, u përgjigj Luizi.