ShowBizzz

Reperi i njohur nuk e harron lehtë ish- të dashurën e tij dhe e bën pjesë të projektit më të ri muzikor

Artisti i njohur nga Kosova, Don Xhoni ka paralajmëruar një projektin të ri muzikor.

“Ike” mban titullin kënga e re, për të cilën tashmë ai ka ndarë me ndjekësit një insert të shkurtër nga videoklipi.

Protagoniste në klip është edhe ish-e dashura e tij me origjinë ruse, Ariana Lirey.

Dyshja, të cilët bënë bujë të madhe për ndarjen e tyre, duket se kanë bashkuar forcat këtë herë në një projekt.

TS Poll - Loading poll ...

Ende nuk dihet nëse ata janë rikthyer bashkë, apo po bashkëpunojnë vetëm për klipin.

“Ike është vepër e jo hajgare. Tregu ynë ka pas nevojë për këtë këngë kështu që pritni këtë javë bombën”, ka shkruar reperi në një postim në InstaStory.

Në një pjesë të videos, Ariana shihet e veshur me fustan nusërie.