ShowBizzz

Romeo Veshaj zbulon se çfarë e ‘pengon’ të krijojë një lidhje dashurie

Aktori i njohur shpeshherë është përfolur në rrjet për sa i përketë jetës së tij private.

Mirëpo së fundmi teksa diskutonte me të ftuarit në emisionin që moderon së bashku me vëllain e tij, Donald Veshaj, Romeo është shprehur se është single.

Më pas tregoi dhe arsyen që e ‘pengon’ të ketë një marrëdhënie dashurie.

TS Poll - Loading poll ...

Romeo tha se arsyeja se pse ai nuk është në një lidhje është sepse e di që ai është një i dashur shumë i mirë dhe sipas tij kjo është një punë shumë e vështirë.

“E di pse nuk lidhem unë, sepse unë e di që jam një i dashur shumë i mirë.

Dhe të jesh një i dashur shumë i mirë është punë shumë e vështirë.

Duhet ta zgjosh në mëngjes, t’i thuash ato fjalët e mira. Është punë shumë e vështirë”, tha Romeo.