ShowBizzz

Rovena Stefa publikoi foto, e teproi me photoshop

Këngëtarja e njohur Rovena Stefa është aktive në mediat sociale.

Ajo para disa orësh ka postuar disa foto të saj në ‘Instagram’ ku në syrin e ndjekësve është vërejtur fotoshopi, shkruan “Kosovarja”.

Madje disa ishin shprehur se këngëtarja e teproi me format e fytyrës së saj duke i stërmbushur ato.

Kujtojmë së Stefa nuk është hera e parë se e gjykuan për fotot dhe format trupore të saja.