ShowBizzz

Rrëfehet gruaja: Ne nuk kemi bërë kurrë seks, por ajo çka gjeta në veturën e burrit tim më tronditi

Një grua ka treguar se nuk ka bërë kurrë seks me burrin e saj për shkak të problemeve të tij me shëndetin. Por, ajo që e ka gjetur në veturën e tij e ka lënë me gojë hapur!

Rrëfimi i plotë:

E dashur psikologe: Unë jam një nuse e re që ende nuk e ka shijuar martesën – kështu që pse gjeta Viagra në makinën e burrit tim?

TS Poll - Loading poll ...

Unë jam martuar që katër muaj dhe unë dhe burri im jemi të dy 42 vjeç. Ai është i divorcuar dhe është lidhja ime e parë afatgjatë.

Nuk kemi bërë kurrë seks sepse ai ka artrit në shpinë pas një aksidenti me biçikletë 15 vjet më parë.

Konsulenti i tij ishte i shqetësuar se ai nuk do të ecte më. Ai u shërua pavarësisht lëndimeve të tij, por kjo e la atë në dhimbje të vazhdueshme.

Ne nuk kemi bërë kurrë seks që kur u takuam 18 muaj më parë. Ne kemi bërë gjëra seksuale, por kurrë nuk kemi pasur marrëdhënie.

Muaji ynë i mjaltit ishte romantik në Venecia, por, megjithatë, ai më tha se nuk ishte i gatshëm për seksin.

Më duhej të merrja një gomë të re në makinën e tij së e fund dhe mekaniku më kërkoi një mjet mbyllës për të hequr timonin.

Hapa derën dhe më ra pak Viagra.

Nuk kisha parë as Viagra më parë.

Nuk di çfarë të bëj. A mund të më tradhtonte?

Thjesht ndihem shumë i refuzuar prej tij.

Përgjigje e psikologes: Nuk ke asnjë provë që ai po mashtron. Ai mund ta ketë të vështirë seksin për shkak të dhimbjes.

Ndoshta ai është i shqetësuar se nuk mund të ketë një ereksion dhe ka ankth të performancës?

Viagra mund të ketë qenë diçka që ai donte ta përdorte për të parë nëse mund të kishte një ereksion mjaftueshëm të mirë për seks.

Duhet të flasësh me të se si i gjete këto tableta.

Ai mund të jetë në gjendje t’ju qetësojë.

Shpjegojini atij se e doni atë dhe, pavarësisht nga problemet, ju do të punoni për këtë si ekip.

Nëse ai nuk mund të bëjë seks fizikisht, ka gjëra të tjera seksuale që të dy mund të bëni për njëri-tjetrin.