Rrjeti po “çmendet”! Celebrimi i Luizit me Kiarën ka qenë “fallco” dhe ky dokument nxjerr Erion Veliajn zbuluar (Foto)

Natën finale të BB VIP, Luizi dhe Kiara bënë celebrimin në Bashkinë e Tiranës në prezencë të Erion Veliajt dhe duke shijuar muzikën e Elvana Gjatës.

Por duket se kjo martesë ka qenë jo reale.

Në një dokument të publikuar sot, shihet se Luizi ka ndryshuar një biznes në QKR dhe ajo që mori më shumë vëmendjen ishte statusi i këngëtarit.

Në dokumentacionin e lëshuar më datën 22 maj, thuhet ndër të tjera se Luiz Ejlli është beqar, duke nxjerr zbuluar skemën e përdorur nga Erion Veliaj se celebrimi i çiftit ishte vetëm për show, si dhe në mbështetje të fushatës elektorale për lali Erin.

Ky dokumentacion nuk është pritur aspak mirë nga publiku, të cilët kanë shpërthyer në komente ndaj Erionit si dhe çiftit Luiz-Kiara.Related Articles

Back to top button