Santiana do të marrë mesazh nga i dashuri? Çka pritet të ndodhë sonte në Big Brother VIP Kosova

Plot emocione dhe të papritura ju presin sonte në ‘Prime’ në Big Brother VIP Kosova 2. Debate, përplasje dhe diskutime priten të ndodhin edhe këtë herë.

Nga hyrja e gruas së Yllit të premten në shtëpi asgjë më nuk është e njëjtë.

Nën ethe a e do e marrë Santiana mesazhin nga partneri?

Çka po ndodh mes Ilirjanës dhe Shqipes?

Këto dhe më shumë detaje tjera, do t’i kuptoni sonte në natën ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, me fillim nga ora 21:00.

TS Poll - Loading poll ...

 Related Articles

Back to top button