ShowBizzz

Semi flet për lidhjen e Borës dhe Donaldit: Do i shkonte një bebe por…

Semi Jaupaj njihet për shoqërinë e ngushtë që ka me çiftin më të përfolur, Bora Zemanin dhe Donald Veshajn. E së fundmi në rrjet qarkulloi një video ku Donaldi mbante në krah një bebe dhe Bora afër tij që dukej shumë e lumtur.

E ftuar në “TAR”, Semi u shpreh se një bebe do u shkonte shumë.

“I shkon një bebe atyre por këto janë gjëra personale.(qesh) Do i shkonte një bebe por tani edhe mami im mendon se mua do më shkonte një bebe por sa gati jam unë të bëj një bebe.(qesh) Kam gjëra të tjera në mendje, dua të bëj muzikë, të jem e fokusuar te muzika.”