Shkendije Berisha-Pacolli feston ditëlindjen me këtë mesazh për vetën

Shkendije Berishen-Pacolli është emër i njohur gjerësisht.

Ajo, është psikologe e njohur në Gjermani.

Ajo, jeton dhe vepron prej vitesh në perendim, ku punon si Këshilltare e Psikologjisë në Gjermani, e ku në kabinetin e saj pret klient të të gjitha nacionaliteteve.

Kjo femër e fortë dhe e sukseshme, e cila ja ka dalë ti jetësoh ëndrrat e saj, sot feston ditëlindjen.

Berisha-Pacolli, në faqen e saj në Instagram ka lënë një postim ku tregon për moshën dhe ka diçka më tepër për të thënë.

Në foto ajo duket shkëlqyeshëm, duke nxjerrë nxë pahë elegancën dhe sharmin e femres stoike e të pa lëkundur.Related Articles

Back to top button