ShowBizzz

“Shpërthen” Stresi: Më thuaj ku je, vi të takoj si burrat

Reperi Stresi ka “shpërthyer” në postimin e fundit në Instagram.

Përmes një shkrimi ai tha se vetëm për familje ia vlen të luftoi.

Përmes disa fjalive i qoj  “të fala”(dikujt që nuk ia ka përmendur emrin).

“Me thuaj ku je dhe te premtoj qe vi te takoj le ti lem familjet jashtë, si burrat veç un e ti?”, shkroi ai.

Kujtojmë që së fundmi u përfol për një zënkë mes Stresit dhe Cllevios, ku sipas tij Cllevio e kishte kërcënuar se do t’ia digjte makinën.