ShowBizzz

“Shpresa e fundit ishe ti, e urreja veten”- Dedikimin e Luizit për Kiarën nuk duhet ta humbisni!

Pas daljes nga “Big Brother VIP Albania”, ku u shpall edhe fitues, Luiz Ejlli i është futur sërish muzikës, këtë herë “kokë e këmbë”.

Pas dy projekteve muzikore të sukseshme të publikuara këtë vit, Luizi publikuar këngën tjetër.

Kënga titullohet “Përgjithmonë”, dhe duket se është një dedikim për dashurinë që gjeti brenda reality show-t.

Një pjesë nga teksti:

Fryma e fundit
Shpresa e fundit ishe ti

Kur jeta më mundi
Rrugën e gjeta te ti
Nuk e di a të meritoj pasha dy sytë në ballë
Kam një jetë që po të kërkoj
Unë si ty kurrë s’kam pa…”.