Shtatzënë me një djalë? Reagimi i Xhensilës thotë gjithçka (VIDEO)

Xhensila Myrtezaj ka reaguar në mediat sociale pas aludimeve se është shtatzënë.

Disa media raportuan se ajo është në pritje të ëmbël dhe se do bëhet me një djalë.

Gjë që rezulton sërish e pavërtetë. Këngëtarja ka publikuar në Instagram një foto nga palestra teksa në një status shkruan më pas: “Filluan prap më duket”.

Ajo është vendosur shpesh në qendër të aludimeve të tilla që i ka mohuar gjithmonë.

TS Poll - Loading poll ...


Related Articles

Back to top button