“Sorra mbetet sorrë”, a është ky thumb i Dj Geek për Dafina Zeqirin?

Pas ndarjes vijnë thumbat, kështu po vazhdon edhe raporti mes këngëtares Dafina Zeqiri dhe ish të dashurit të saj Dj Geek.

Së fundmi një postim nga Geek po interpretohet si thumb ndaj Dafinës.

“Ndaloni të humbni kohën me sorra! I merrni ato në lartësitë tuaja dhe ato do të zhduken. Kur doni të hiqni “qafe” sorrat, ngrini nivelin e synimeve… Mos harroni, sorra mbetet prapë sorrë!”, thuhet postimin që ka ndarë ai.

Image
Shkrimi i DJ Geek

Kujtojmë se dyshja i dha fund lidhjes, por i lidhi puna profesionale pasi Geek ishte Dj zyrtar i ekipit të artistes.

TS Poll - Loading poll ...

Pas përfundimit të koncerteve në sezonin verorë, Dj Geek ka njoftuar se do të vazhdojë si i pavarur në karrierën e tij.

Kurse Dafina Zeqiri ka konfirmuar lidhjen tanimë me biznesmenin nga Prishtina, Kreshnik Gjergjaj, kurse Dj Geek është përfolur për një lidhje të mundshme me këngëtaren Keise Mendi, por që momentalisht nuk ka asgjë zyrtare.Related Articles

Back to top button