Tha se i mungon një djalë shqiptar, Maestro i nxjerr videon Jorit: Ti paske gjetur një…

Armaldo Kllogjeri ose siç e njohin të gjithë Maestro ka publikuar sot një video me Jorin nga koha kur ishin pjesë e shtëpisë së Big Brother VIP. Në video dyshja shfaqen duke kënguar dhe në një moment, Maestro i thotë Jorit se i mungon një djalë shqiptar.

”Vetëm na mungon një djalë shqiptar, por ti e paske gjetur një super star”, shkruan Maestro krah videos.

Tha se i mungon një djalë shqiptar, Maestro i nxjerr videon Jorit: TiRelated Articles

Back to top button