ShowBizzz

“Tu rritën edhe ty po*dhët”, sulmohet në rrjet pas ndarjes nga Olsi, Egli i kthehet si asnjëherë ndjekëses

Këngëtarja Egli Tako ka qenë së fundmi në qendë të mediave rozë. Kjo pasi u zbulua ndarja me aktorin Olsi Bylykun.

Pas ndarjes, Egli është parë mjaft aktive në rrjetet sociale e madje ajo ka treguar se tashmë fotot e saj realizohen nga një fotografe profesioniste në mënyrë që faqja e saj të jetë sa më e kuruar.

Por në fotot e fundit, si asnjëherë më parë Egli është përplasur me një nga komentuesit e shumtë, që pas ndarjes me Olsin po e sulmojnë hapur në rrjetet e saj sociale.

“A kur tu rritën edhe ty p*rdhët”, i shkruan dikush dhe Egli nuk e ka lënë pa një përgjigje.

“Aq larg erdhi era?”, ironizon këngëtarja.

Siç e përmendëm edhe më lart, komente të kësaj natyre në profilet e Eglit në rrjetet sociale janë shtuar ndjeshëm që pas ndarjes me aktorin.
Ndjekësit kanë treguar edhe njëherë tendencën për të sulmuar e paragjykuar vajzën në çift, pa asnjë arsye pas ndarjes./albeu.com/