ShowBizzz

U zunë sërish, reagojnë Noizy dhe Stresi

Miqësia mes Noizyt dhe Stresit është prishur. Aludimet nisën ditën e djeshme teksa u vë re se nuk ndiqeshin më në rrjete sociale, ndërsa së fundmi kanë reaguar vetë reperët.

U zunë sërish, reagojnë Noizy dhe Stresi

“E vërteta përherë del. Mbase vonon po për të dalë, del”, ka shkruar Noizy në Instastory.

TS Poll - Loading poll ...

U zunë sërish, reagojnë Noizy dhe Stresi

“O dak… të vërtetën se merr vesh kurrë kur ke intrigantë rreth teje. Unë jam vetvetja si gjithmonë! Kur ti ke zemër të mirë ndihmon shumë, dhuron shumë, beson shumë. Dhe gjithmonë duket…Që lëndohesh më së shumti”, i është përgjigjur Stresi.

U zunë sërish, reagojnë Noizy dhe Stresi

U zunë sërish, reagojnë Noizy dhe Stresi

U zunë sërish, reagojnë Noizy dhe Stresi