ShowBizzz

Urimi i Fatmir Spahiut për gruan do tiu shkrijë së qeshuri

 Aktori Fatmir Spahiu, ka realizuar ndryshimin më të madh në jetë.

Ai, po duket krejt ndryshe pasi ka humbur shumë në peshë, duke u kthyer në formë mjaftë të mirë fizike, shkruan “Kosovarja”.

Aktori, në postimin e fundit, e uron gruan për ditëlindje, shkruan “Kosovarja”.

“Zana jem me tha mbreme, nese don me ma uru ditelindjen ne rrjete sociale, uroje seriozisht dhe pa humor.

Dmth zemer urime ditelindjen serziozisht dhe pa humor. Hahahhaha. Ti je Zana e Malit, Lisit dhe Bufit.

U plaksh shendeteshem dhe me plote te mira!

#birthdaygirl”