ShowBizzz

Xhensila zbulon për herë të parë barkun e rrumbullakosur

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku po presin të bëhen prindër për herë të dytë.

Këngëtarja e njohur është në pritje të ëmbël për të sjell në jetë një djalë.

Lajmin e bukur e bënë publik për ditëlindjen e 5 të Ajkës ndërsa së fundmi Xhensila ka zbuluar për herë të parë barkun e rrumbullakosur përmes një pamje të ëmbël me të bijën.