Tërmet i madh në orën 23:30? M.Mbrojtjes: Qytetarë, mos bini pre e …

Ministria e Mbrojtjes u bën apel të gjithë qytetarëve që të mos mashtrohen nga lajmi…

Testi i rënies së iPhone 11: Ja përse është telefoni më i qëndrueshëm ndonjëherë

Kanë filluar testet e para të rënies së ‘iPhone 11’. ‘Apple’ së fundmi në eventin…

Fifin po e lumturon diçka..

Fifi është nga këngëtaret më të talentuara dhe më të përmendura në shoubizin shqiptar si…

Jonida Vokshi momente intime me bashkëshortin

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi lidhën martesë javën që shkoi.   Jonida Vokshi dhe Besnik…

Deshironi qe te mos plakeni kurre? Ja maska japoneze vetem me te bardhe veze

Nëse njerëzit do të ndaheshin në dy grupe, ato do të ishin; njerëzit që pëlqen…

Ministrja Shahini nuk sqaroi nëse edhe çerdhet dhe kopshtet e kanë pushim nesër…

Përmes një deklarate për shtyp, ministrja e Arsimit, Besa Shahini deklaroi se dita e nesërme…

Veseli nga Gadimja: Me besim qytetar dhe vizion të qartë, po e kristalizojmë fitoren e 6 tetorit

I pari i PDK-së, Kadri Veseli, pas një mori fshatrash të Kamenicës dhe Gjilanit që…

Osmani “Teta Gjyli” i Stupcave dhuron show te Shpetim Desku

I ftuar në emisionin n’Kosovë Show i ftuar ishte Osman Azemi i njohur në publik…

Njihuni me vendin më të çuditshëm ku është fshehur drogë

Kemi dëgjuar për shumë vende të çuditshme të fshehjes së drogës, por kjo është…

Encën e fotografojë nga pas

Enca duket ‘zjarre’ në të brendshme.   Enca Haxhia njihet si një artiste që nuk…