ShowBizzz

“A duhet ta bëj?” Luana Vjollca sapo na zbuloi projektin e radhës

Luana Vjollca nuk di të ndalet! Mes punës së palodhur me projekte televizive, udhëtimeve, takimeve të punës e gjithçka tjetër, duket se ajo nuk lë pas as një ndër pasionet e saj.

Pas publikimit të një serie këngësh me tematika sociale tepër domethënëse si bullizmi, trauma dhe dashuria ndaj vetes, tanimë duket se Luana po rikthehet me një projekt të ri.

Ajo ka publikuar një foto nga një studio muzikore, teksa sipër saj shkruan: “A duhet ta bëj?”

TS Poll - Loading poll ...

Sigurisht ne mezi presim ta shohim projektin e saj të radhës, i cili padiskutim do të ketë sukses, ashtu si çdo gjë tjetër që ajo ndërmerr.lokimagazine