ShowBizzz

Adriana e Arjola debatojnë keq në pushime, këto janë arsyet

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri kanë filluar pushimet e tyre së bashku.

Por duket se nuk po gjejnë qetësi pasi kanë mosmarrëveshje mes tyre.

Ariola i bëri publike në postimin e fundit, “ EDHE JEMI ZENE KETO DITE PER MOS PERPUTHJE KARAKTERESH 🤣
JO PLAZH JO PISHINE ,
JO XHIROJME TANI JO PASTAJ , JO RESTORANT ITALIAN , JO JAPONEZ HEHEE PO FOTOT BASHKE I KEMI FLAKE 🤣🔥🔥 (per cfare ziheni ju me shoqen e ngushte?)” , ka shkruan ajo në postimin e sa.

TS Poll - Loading poll ...

Imazhet që ndau tregojnë se edhe pas mosmarrëveshjeve ato po shijojnë në maksimum pushimet me njëra-tjetrën, shkruan “Kosovarja”