Adrola Dushi paska lindur Natën e Madhe

Adrola Dushi konsiderohet të jetë një nga femrat më të bukura shqiptare.

Nga skenat e miss-eve, ajo ka kaluar në pasarealet e modës dhe gjithashtu është fotografuar nga fotograf me emër në botë.

Adrola, nga martesa e saj e parë ka një djalë, por jeta e saj sentimentale nuk është bërë hermetike që nga ndarja me ish burrin, shkruan “Kosovarja”.

Tashmë është konfirmuar lidhja e shumë përfolur e Adroles ne reperin e famshëm, Capital T.

Epo, me gjithë këtë bukuri, këto suksese dhe suksesin e ri në dashuri, i bie që Adrola Dushi të ketë lindur në ndonjë Natë të Madhe.Related Articles

Back to top button