ShowBizzz

Afrona Dika na prezanton për herë të parë me partnerin e ri

Blogerja e njohur shqiptare, Afrona Dika, mujave të fundit ka qenë krye temë nëpër mediet shqiptare.

Kjo pas lajmeve për ndarjen nga këngëtari Blero, ngjarje për të cilën foli për herë të parë në një intervistë për Prive.

Afrona zbuloi se ka nisur një lidhje të re dashurie në Zvicër dhe se partneri nuk është fytyrë publike.

E kur deri tani e kishte mbajtur ‘sekret’ portretin, më në fund ajo na ka prezantuar me partnerin e saj.

Afrona ka publikuar sot një foto në Instagram ku çifti duken të lumtur. Foton e ka shoqëruar vetëm me një emoji zemre.