ShowBizzz

Afrona pas ndarjes: Fati i secilit prej nesh është i shënuar

Nuk kaloi shumë kohë që zyrtarizoi lidhjen dhe më pas konfirmoi edhe ndarjen.

Blogerja Afrona Dika duket se po e merr vetën pas ndarjes duke i dhënë vetës më shumë motiv.

Ditën e sotme e nisi me një shkrim ku thotë së fatin secili e ka të shkruar.

Image
Afrona Dika

“Fati i secilit prej nesh është i shënuar”, shkroi biondja ku po duket për mrekulli.