ShowBizzz

Afrona postoi foton krah partnerit të saj, reagon Blero: “Provova mendjen e saj dhe…”

Ndonëse e kishte pranuar lidhjen e re dhe identiteti i tij ishte zbuluar prej kohësh nga mediat, Afrona Dika e prezantoi për herë të parë James, ditën e djeshme, duke publikuar foton e parë zyrtare si çift.

Mirëpo i menjëhershëm ka qenë reagimi i Bleros, i cili nuk ka kursyer një “thumb” kundrejt ish bashkëshortes së tij.

TS Poll - Loading poll ...

Ai potoi një foto në Instagram të cilën e shoqëroi me shkrimin:

“E provova mendjen e saj dhe kuptova se kisha vdekur nga uria gjatë gjithë jetës sime”.

Kujtojmë se edhe Blero e pranoi publikisht se është në një lidhje të re, por ende nuk e ka zbuluar identitetin e partneres.