ShowBizzz

Alba pranon publikisht se ka një pëlqim për Azemin

Në shtëpinë e ‘Big Brother Kosova’ mesa duket sa po fillon një romancë mes Albës dhe Azemit.

Në mbrëmjen e kaluar Alba dhe Azemi ishin tema e diskutimit, shkruan “Kosovarja”

Në videon më posht shihet Alba ku ia pranon Azemit pëlqimin që ka ndaj tij.

TS Poll - Loading poll ...

Duket se shkëndijat e para të dashurisë sapo kanë filluar.

@aboutheartless

NDODH PUTHJA E PARE MES ALBES DHE AZEMIT! ✨ #albania🇦🇱 #aboutsilentlover #aboutheartless #fyppppppppppppppppppppppp #bigbrothervipkosova #dhezipahiri #albaniantiktok

♬ original sound – aboutheartless