ShowBizzz

Alby The Goat e mbushur me diamante në paraqitjen e sotme

Alby The Goat është ndër vajzat më të përmendura brenda dhe jashtë shtëpisë.

Ajo sot ka vendosur të duket tejet elegante në fustanin me ngjyrë të zezë, i cili ia vë në pah linjat e trupit në top form, shkruan Kosovarja.

E mbushur në qafë me diamante  Alby sot po shkëlqen para ekranit

TS Poll - Loading poll ...

Po juve a ju ka pëlqyer?