Lajme

Alesia Bami “i vë flakën” ishullit të pasanikëve (FOTO)

Alesia Bami komentohet shpesh herë për format e saj bombastike dhe është një ndër moderatoret sportive më të ndjekura. Bukuroshja shqiptare si shumë prej vip-ave këtë sezon veror ka zgjedhur që ta kalojë në ujërat greke. E sigurisht, nuk kishin si të mungonin dhe fotot e nxehta për fansat.

Si çdo herë tjetër dhe në këto pushime, Alesia s’ka nguruar të provokojë me video dhe fotot ku nxjerr në pah format seksi që ka.

Fillimisht moderatorja pushoi disa ditë në Paros dhe më pas u pozicionua në Mykonos, ose ndryshe si të gjithë e njohin ishulli i pasanikëve. Krah fotove “të nxehta”, Alesia ka postuar dhe video ku ka treguar sa shumë po i shijon këto pushime.

Dhe si gjithmonë, krah fotove nuk kanë munguar as komentet pikante të ndjekësve të cilët janë “djersitur” nga fotot e Aliesias nën bikini.

© Fotot e marra nga Instagrami i Alesia Bamit

View this post on Instagram

A post shared by ALESIA BAMI (@alesia_bamii)

View this post on Instagram

A post shared by ALESIA BAMI (@alesia_bamii)

View this post on Instagram

A post shared by ALESIA BAMI (@alesia_bamii)

View this post on Instagram

A post shared by ALESIA BAMI (@alesia_bamii)