Alessandra Ambrosio tregon format e saj perfekte buzë një pishine në Las Vegas

Alessandra Ambrosio tregoi format e saj fantastike teksa pozoi buzë pishinës të martën.

Modelja 42-vjeçare – e cila u pa me vajzën e saj 14-vjeçare Anja në Beverly Hills në fillim të kësaj jave – dukej e nxirë dhe e tonifikuar brenda një pishine në Resorts World Hotel and Resort në Las Vegas.

Nëna e dy fëmijëve kishte veshur një bikini të vogël ngjyrë vjollce, ndoshta nga koleksioni i saj Gal Floripa, dhe i mbrojti sytë me syze dielli me kornizë metalike.

ImageAlessandra Ambrosio

TS Poll - Loading poll ...

Modelja që tani është kthyer në sipërmarrëse stiloi flokët e saj te kaftë të theksuara që i binin mbi supet e saj teksa pozonte.

Bukuroshja, zgjodhi një buzëkuq të kuq me shkëlqim dhe iu bashkua në resort disa miqsh të cilët i etiketoi në imazh.

ImageAlessandra AmbrosioRelated Articles

Back to top button