ShowBizzz

Andi harron Melisën, shfaqet me të dashurën e re

Andi duket se e ka hedhur pas historinë me Melisën që pas ndarjes së tyre. Ish-konkurrenti i “Përputhen” ka nisur një lidhje të re dhe duket se është serioze pasi ai e ka shfaqur edhe në rrjete sociale.

Andi ka postuar një foto me vajzën që i ka vjedhur zemrën, por duke ia mbuluar fytyrën. 

Andi harron Melisën, shfaqet me të dashurën e re

Deri në këtë moment, partnerja e Andit mbetet misterioze, megjithatë ai shprehet se është më i lumtur se kurrë.