ShowBizzz

Arbenita nuk i ka harruar traditat shqiptare, vallëzon e këndon me def

Modelja shqiptare e cila është rritur dhe vepron në Londër, tregon gjithmonë se nuk i harron traditat shqiptare.

Së fundmi, ajo ka postuar një video teksa ka qenë e ftuar në një natë beqarie, shkruan “Kosovarja”.

Modelja mori vëmendje teksa po vallëzonte kaq bukur me këngën me def.

TS Poll - Loading poll ...

Ndryshe, ajo komentohet si një nga modelet dhe femra më të bukura në shqiptari dhe në modelizëm./Kosovarja/