ShowBizzz

Arbenitës s’po i lë shenjë ndarja me Feron, e “tranon” rrjetin me fotot e fundit

Arbenita Ismajli vazhdon profesionin e saj si modele edhe pas ndarjes me Feron.

Me flokë të kuqe dhe fustan të zi, Arbenita ka publikuar një fotosesion të ri për FashionNova.

TS Poll - Loading poll ...

Joshëse e atraktive, Arbenita duket në top formë me linjat e saj.