Armendi e Aida shfaqen në 40 vjetorin e lidhjes, duken krejt ndryshe

Aida e Armendi janë çifti i famshëm i skenës sonë muzikore.

Artistë të konfirmuar e dëshmuar, të cilët një jetë të tërë ja kanë dedikuar muzikës, shkruan “Kosovarja”.

Çift në jetë e shumë shpesh edhe në skenë, Armendi e Aida janë bashkë prej 40 vitesh dhe këtë përvjetor kanë vendosur të sjellin një foto.

Pas disa vitesh shkëputje nga jeta publike, çifti duken kështu.

 Related Articles

Back to top button