ShowBizzz

Arta Elezaj ngacmon imagjinatën duke treguar të pasmet

Arta Elezaj është mjaftë aktive në instagram.

Ajo poston foto të ndryshme për ta mbajtur audiencën të informuar për të,shkruan Kosovarja.

Me foton e fundit që e postoi në insta stori mori vëmendjen e ndjekësve,pasi bukuroshja fokusin në foto e kishte tek të pasmet.

Menjëherë pas postimit Arta mori mijëra pëlqime dhe komente pozitive mbi fizikun e saj që duket në top form.