ShowBizzz

Beatrix Ramosaj vendos të zhvishet për Bajram

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj, është yll në muzikë e në pamje.

Ajo, në këtë ditë feste, ka shprendarë në faqen e saj në Instagram disa foto.

Por, fotografitë e Beatrixes nuk lidhen me Kurban Bajramin, janë thjeshtë foto nga plazhi dhe që nxjerrin në pah anën e saj më të mirë, shkruan “Kosovarja”.

TS Poll - Loading poll ...

Bukuroshja po shkëlqen në të gjitha fotografitë, ku shfaqet pa grim.

Beatrix Ramosaj kohë pas kohe sjell projekte të reja muzikore.