ShowBizzz

Beniada single, Romeo e ngacmom në emision

Beniada Nishani ishte pjesë e emisionit “Më Lër të Flas” puntatën e sotme.

Në këtë dalje të saj ajo sigurisht u ngacmua për jetën e saj private dhe ndarjen e fundit nga vëllai i Arbër Hajdarit.

Në emision Beni nuk ngurroi të rikonfirmonte që është single për momentin.

TS Poll - Loading poll ...

Pas kësaj deklarate ajo është ngacmuar nga Romeo live në emision. Teksa Beniada e ka ka pyetur “po ti nga do ta gjesh vajzën”, ai i është përgjigjur me shaka (ose jo) “po ti nga e di që nuk po e shikoj tani” teksa përballë kishte ish-banoren e “BBV”.