Big Mama lajmërohet nga Dubai, ja jeta e luksit që po bën atje

Big Mama, këtë vit kishte një sezonë tejet të ngarkuar me dasma dhe ahenge familjare.

Duket se më në fund i erdhi koha për pak relaksim, në këto ditë vere, shkruan “Kosovarja”.

Ajo zgjodhi Dubain për të kaluar ditët e pushimit.

Në këto pamje do të shihni jetën e luksit që po bën Bigi në Dubai..Related Articles

Back to top button