ShowBizzz

Bledi Mane kritikon Kurtin teksa e thumbon edhe Nita Latifin

Përmes një postimi në Instagram, Bledi Mane kritikon qeverisjen e Albin Kurtit.

Mirëpo postimin e tij e nis duke thënë se Kurti është mosmirënjohës ashtu sikur Nita.

Postimi i plotë:

TS Poll - Loading poll ...

Albin Kurti mosmirënjohës si Nita Latifi!
Imagjinoni sikur një moment Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Nato të tërheqin prezencën e tyre ushtarake nga Kosova ashtu siç bënë 2 vjet më parë në Afganistan…
Kush do ta mbrojë pavarësinë e Republikës së Kosovës, ushtria e Albin Kurtit apo ushtria e Niko Peleshit???