‘Boom Boom’ i Ledrit dhe Mozzik plagjiaturë, këngëtari i njohur i përball me të vërtetën

Ledri dhe Mozzik pak orë më parë lançuan bashkëpunimin e tyre ‘Boom Bomm’, i cili në pak orë ka arritur të gjenerojë një numër shumë të madh klikimesh.

Teksa reperët kanë qenë duke iu gëzuar suksesit të bashkëpunimit të tyre, një deklaratë e fortë ka ardhur nga këngëtari Micci.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale Micci ka zbuluar se projekti i Ledrit dhe Mozzik është plagjiaturë.

Kënga e tyre është e njëjtë me këngën “Muhamed Ramadan – Bum Bum” dhe sigurisht ky realitet ishte një super zhgënjim për të gjithë.

Pavarësisht akuzave për plagjiaturë Ledri dhe Mozzik deri më tani nuk kanë bërë asnjë reagim.

Loading poll ...

Dyshja iu detyrohen ndjekësve një sqarim mbi këtë projekt dhe dhe të gjithë jemi duke pritur reagimin e tyre.Related Articles

Back to top button