ShowBizzz

Çfarë ndodhi? Erjola Doçi tmerrohet në studio, ndërpritet emisioni (VIDEO)

Erjola Doci është një nga personazhet mjaft të pëlqyer dhe të komentuar nga publiku, sidomos për fobitë e saj për të cilat shpesh bie pre e rrengjeve.

Një ngjarje aspak e këndshme i ka ndodhur sot moderatores në emision, jo për herë të parë.

Herë pas here, të ftuarve iu bëhet loja e gjarprit, kur në një moment të intervistës një gjarpër bie nga sipër në skenë.

TS Poll - Loading poll ...

Këtë herë loja iu bë Erik Lloshit, i cili nuk u tremb aspak, por kjo nuk mund të thuhet për Erjolën, e cila si gjithmonë nisi të ulërasë, e ndërsa loja vazhdoi, moderatorja u bë aq keq sa u desh të ndërpritej emisioni për pak momente, ndërsa reagimi i saj ka shkaktuar mjaft të qeshura.

View this post on Instagram

A post shared by E Diell ☀️ (@ediell_topchannel)

 lokimagazine