ShowBizzz

Çfarë po e bën bashkë Xhulin dhe Arta Bajramin?

Arta Bajrami do të publikoj këngën e re të titulluar “S’jam aktore”.

Pjesë e klipit të këngës së re të Artës do të jetë Xhuli Nura.

TS Poll - Loading poll ...

Pamjet e klipit duken joshëse andaj dy shoqet pritet të elektrizojnë fansat në këngën e re të Artës.