ShowBizzz

Cristiano Ronaldo kapet mat duke e prekur pjesën intime

Dyshja me famë botërore, CR7 dhe Georgina po shijojnë pushimet verore në superjahtin e tyre luksoz në Sardenjë.

Paparacit i kanë kapur mat teksa shihen duke marrë rreze dielli.

Por CR7 është kapur në një moment të sikletshëm.

Në fotografitë e publikuara shihet sesi ai kap më dorë pjesën intime