ShowBizzz

Dafina gëzon veten me dhuratën 200 mijë euroshe, ja blerja që bëri këngëtarja

Dafina Zeqiri është padyshim nga këngëtaret më të njohura dhë të pëlqyera shqiptare, e cila prej vitesh hyn në listën e më të suksesshmeve dhe të kërkuarave për mbrëmje e koncerte.

E gjithë kjo padyshim përkthehet në para e fitime të mëdha dhe bën që ajo të ketë mundësinë ta gëzojë veten me blerje marramendëse siç ka ndodhur kësaj radhe me hiç më pak se me një Maybach.

Makina e vitit 2023, me zero kilometra të kaluara, GLS 600, me një kërkim të thjeshtë kap shifra “astronomike”.

Ajo varion nga 180,000 euro deri në mbi 200,000, varësisht nga specifikacionet.

TS Poll - Loading poll ...