ShowBizzz

Dafina Zeqiri shfaqet në super formë ndërsa thekson fizikun joshës në pozat e reja

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri ka marr vëmendje me disa poza të reja.

Ajo publikoi disa foto të reja nëpërmjet llogarisë së saj në Instagram, teksa dukej plot sharmë dhe elegancë.

Autorja e “Kaje” dukej e mahnitshme veshur me një fustan të gjatë grim me shkëlqim, i cili kishte mëngë të gjata dhe dekolte të hapur.

TS Poll - Loading poll ...

Për një dukje më të kompletuar, Dafina vendosi makijazh të theksuar dhe flokët i la të ndara në mes dhe të lidhura prapa.

“Dashuri”, ka shkruar artistja në mbishkrimin e postimit, që u pasua me komente të shumta nga ana e fansave të saj.

Ndryshe, kujtojmë që Dafina kohë më parë konfirmoi romancën e re me Kreshnik Gjergjin pas ndarjes nga DJ Geek, madje dyshja thuhet se pritet të martohen në vitin 2024.

Sa i përket muzikës, Dafina po shijon suksesin me bashkëpunimin e fundit me Mozzikun “Drama, pahiri”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)