ShowBizzz

Digjet shtëpia e këngëtarëve Mihrije Braha dhe Naim Abazi

Shtëpia e çiftit të këngëtarëve Naim Abazi dhe Mihrije Braha në Prishtinë është përfshirë nga zjarri.

Digjet shtëpia e këngëtarëve Mihrije Braha dhe Naim Abazi

Lajmi është konfirmuar nga vetë Naimi në një deklaratë për “Gazeta Express”. “Po është djegur por kemi shpëtuar mirë, njerëzit janë mirë”, ka thënë ai.

TS Poll - Loading poll ...

Digjet shtëpia e këngëtarëve Mihrije Braha dhe Naim Abazi

I pyetur për shkakun, Naimi ka shtuar “si duket rryma”. Ai ka treguar se në vendngjarje ka qenë e pranishme edhe Policia e Kosovës, ndërsa në momentet kritike tha se në banesë ka qenë djali i tyre së bashku me partneren.

Digjet shtëpia e këngëtarëve Mihrije Braha dhe Naim Abazi