Dua Lipa feston 28-vjetorin, pamjet nga darka luksoze me partnerin, familjen dhe miqtë

Dua Lipa ka festuar 28-vjetorin duke mbledhur familjen, miqtë dhe partnerin e saj në një darkë luksoze në Ibiza. Ka qenë vetë Dua, e cila ka ndarë sot pamjet nga darka buzë pishinës, në praninë e njerëzve të saj më të dashur.

Dua Lipa feston 28-vjetorin, pamjet nga darka luksoze me partnerin, familjen dhe

Në këtë ditë speciale, Dua zgjodhi një fustan të kuq, me një të çarë tek këmbët, me mëngë të gjata dhe shumë varëse në qafë.

Dua Lipa feston 28-vjetorin, pamjet nga darka luksoze me partnerin, familjen dhe

Mes fotove të shumta, bie në sy një foto e saj me Romain Gavras, me të cilin prej disa muajsh është në një lidhje dhe shihen kudo bashkë.

Dua Lipa feston 28-vjetorin, pamjet nga darka luksoze me partnerin, familjen dhe

Dua Lipa feston 28-vjetorin, pamjet nga darka luksoze me partnerin, familjen dhe

Dua Lipa feston 28-vjetorin, pamjet nga darka luksoze me partnerin, familjen dhe

Dua Lipa feston 28-vjetorin, pamjet nga darka luksoze me partnerin, familjen dheRelated Articles

Back to top button